Na i-kaca najlepszy jest iClinic

  
iClinic to polska firma zajmująca się szeroko pojętym serwisem iPhone: naprawami, upgradeami i podobnymi sprawami.
W ramach noworocznej promocji firma oferuje (niestety, tylko do poniedziałku) 30-procentowy rabat na swoje usługi.
Krótko, ale dobre i to. No więc jeżeli komuś w wyniku sylwestrowych szaleństw lub nadmiaru wysyłanych SMS-ów iPhonik szwankuje – to walcie jak w dym.
Więcej info: http://www.iclinic.pl/

uwaga: nie jestem w żaden sposób powiązany z firmą iClinic

3 myśli na temat “Na i-kaca najlepszy jest iClinic

  1. Nie bierz na siebie takiej odpowiedzialności jak polecanie bliżej Ci nie znanych firm lub pseudo firm .Jakoś wyglądająca strona www i temat lotny i niszowy jak IPhne , to nie wystarczy – chyba ze do zwodzenia ludzi , braku odzyskania sprzętu itp .Nie mogę się doprosić zwrócenia naprawionego ponoć IPhona i kontaktu , czy reakcji na moje próby żadnego .Za granicę sobie powyjeżdżali i już .ZERO KONTAKTU , ZERO TELEFONU , ZERO INFORMACJI , FIRMA ZERO !!!

      1. Odpowiedź przyszła dość szybko. Niestety nie mogę jej tutaj zacytować, ale sens jest mniej więcej taki że brak kontaktu trwał tylko 3 dni…Moim zdaniem iClinic jest po prostu firmą bardzo MAŁĄ. I nie jest to wadą, bo ma niewielkie narzuty kosztowe, nie jest sformalizowana. Tyle że nie można od niej oczekiwać tego, co od dużej firmy – np. że zawsze dostępny jest chociaż jeden serwisant.W terminologii Allegro – ocena „neutralna”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.