Adubble – nowa polska gra

Kilka dni temu w App Store zadebiutowała gra Adubble, której deweloperem jest polska firma Eery Lab. Adubble to kolejna wariacja na temat popularnych „kulek”.

Przyjrzyjmy się czy polscy programiści dorównują tym z zagranicy…

  
Gra ma bardzo przyjazny i ładny graficznie interfejs, który jest na pewno dużym plusem. Po zapoznaniu się z zasadami (wszystkie elementy które, możemy spotkać na swojej drodze są opisane), przejściu tutoriala wprowadzającego nas w tryb rozgrywki (nie da się go przeskoczyć!) i przeczytaniu krótkiej informacje o samej aplikacji możemy przystąpić do gry.
  
Celem gracza jest złączenie ze sobą co najmniej trzech kulek tego samego koloru, a tym samym zdobywanie coraz większej ilości punktów. Aby przejść na następny poziom trzeba uzyskać odpowiednią liczbę punktów.

W aplikacji od Eery Lab gracz ma do dyspozycji 60 plansz, co zapewnia zabawę na długie godziny. Każdy następny level jest inny, a wraz ze wzrostem numerka mapy wzrasta też jej trudność, co sprawia, że nie stanie się ona nudna po kilku grach. Dodatkiem każdego poziomu są elementy specjalne, które mogą utrudniać nam grę, jak również mogą stanowić bonusy i powiększać naszą zdobycz punktową. Dodatkowym „bajerem” w rozgrywce jest możliwość zmiany tła poprzez potrząśnięcie iPhonem.
  
Jedynym minusem aplikacji jest ta sama muzyczka na wszystkich planszach, co przy 60 poziomach może być już nużące (przydałaby się możliwość wyboru muzyki z odtwarzacza).

Cena gry to jedyne 0.99$ co przy tylu skomplikowanych i różnorodnych poziomach nie wydaje się dużo, dlatego na pewno nie pożałujecie wydanych pieniędzy.

Grę można zakupić w App Storze klikając tu: Adubble download

A tutaj można zobaczyć jak działa gra (i posłuchać wzmiankowanej muzyczki…)
 

Dziękuję firmie Eerylab za możliwość przetestowania gry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.